poznaj markę Elho®

poznaj markę Elho®

doniczki i akcesoria pielęgnacyjne marki Elho® już od dłuższego czasu zachwycają nas pięknymi pastelowymi kolorami, funkcjonalnością i ponadczasowym designem, który sprawia, że doskonale uzupełniają każde wnętrze. jednak Elho® to także brand, który inspiruje swoją historią i wspaniałą misją, którą konsekwentnie realizuje już ponad 55 lat, by zrewolucjonizować rynek doniczek syntetycznych i dbać o naszą planetę. zobaczcie co sprawia, że Elho® to wcale nie takie zwykłe plastikowe doniczki.

historia i misja marki Elho®

Elho® to rodzinna holenderska firma, która istnieje na rynku od 1964 roku. to co od początku wyróżniało ich na tle innych firm to pasja i prawdziwa miłość do natury. jak sami mówią, natura jest tym, co ich uszczęśliwia, czymś co daje ogromny zastrzyk energii i sprawia, że ​​ludzie czują się zdrowsi. dlatego ich misją jest wprowadzanie natury do naszych domów. i nie chodzi tylko o to, że tworzą piękne doniczki dla roślin, które zazieleniają nasze życiowe przestrzenie, ale także o to, że dokładają wszelkich starań, aby cały proces produkcji był jak najbardziej przyjazny dla środowiska. a my wybierając doniczki i akcesoria z ekologicznego plastiku, też możemy dołożyć swoją 'cegiełkę' w misji dbania o naszą planetę.

the beauty of waste, czyli piękno odpadów

'the beauty of waste' to jedno z najważniejszych haseł, jakie przyświecają marce  Elho®. 80% używanych obecnie materiałów jest wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu. Oznacza to, że w ciągu ostatniego roku do produkcji doniczek i akcesoriów zużyto ponad 8 milionów kilogramów recyklingowanego plastiku! jako przykład można wziąć konewkę, która została wykonana z 12 zużytych butelek po detergentach. oczywiście wszystkie produkty Elho® i opakowania, w jakich są wysyłane, nadają się do ponownego recyklingu. 

napędzani siłą wiatru

energia elektryczna wykorzystywana w procesie produkcji doniczek Elho® pochodzi z naturalnych źródeł. prawdziwym powodem do dumy jest ogromna turbina wiatrowa znajdująca się dosłownie w ogrodzie na tyłach fabryki, która napędza całą produkcję czystą energią wiatrową, a to z kolei napędza właścicieli do dalszego udoskonalania swojej marki i daje im energię do działania. warto także wspomnieć, że ten sam ogród jest domem dla ponad 2 milionów pszczół, które co prawda nie potrafią robić doniczek, ale wszyscy wiemy, jak ważną rolę pełnią w naszym ekosystemie.

dlaczego warto postawić na Elho®

jeżeli zależy wam na tym, aby doniczki, które zdobią wasze rośliny i akcesoria, których używacie do ich pielęgnacji, takie jak kule nawadniające, konewki czy zraszacze, były nie tylko ładne i spójne z wystrojem waszego wnętrza, ale także pochodziły od producenta, który stawia na ekologię, dba o środowisko, o swoich pracowników, a przede wszystkim o klientów i od pokoleń skutecznie rewolucjonizuje rynek doniczek z materiałów syntetycznych, to zdecydowanie powinniście sięgnąć po produkty z najnowszej kolekcji Elho®.