poznaj nasz

Projekt Rośliny

kim jesteśmy?

Od 2016 roku aktywnie współpracujemy z architektami oraz firmami fit-out w zakresie aranżowania przestrzeni biurowych zielenią.

Naszą misją jest zmiana sposobu, w jaki ludzie postrzegają i wykorzystują przestrzenie. Zazieleniając biura i firmy, dążymy do stworzenia środowisk pracy, które inspirują i sprzyjają samopoczuciu.

Specjalizujemy się w projektowaniu zieleni we wnętrzach w nurcie biophilic design. Nasza oferta jest w pełni kompleksowa i dopasowana do Twoich potrzeb – od opracowania koncepcji, przez jej kompleksowe wdrożenie, po usługę serwisowania roślin.

Jesteśmy tu, by przekształcić Twoje biuro w miejsce, w którym natura współgra z funkcjonalnością. Tworzymy przestrzeń, gdzie Ty i Twoi pracownicy czujecie się lepiej i jesteście zmotywowani do działania.

Sprawdź naszą ofertę

Nasze wartości

Partnerstwo

Budujemy długoterminowe relacje oparte na partnerskim podejściu. Znajdujemy rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Zrównoważone podejście

Działamy zgodnie z wartościami ESG. Korzystamy z usług zaufanych dostawców i odpowiedzialnie podchodzimy do recyklingu materiałów.

Estetyka i funkcjonalność

Tworzymy przestrzenie, które nie tylko zachwycają wizualnie, ale i pozytywnie wpływają na efektywność i samopoczucie.

Otwartość na wyzwania

Tam gdzie inni mówią "nie", my podejmujemy się niemożliwego. Stale ulepszamy nasze usługi i jesteśmy otwarci na nowe pomysły i technologie.

To właśnie my tworzymy Twoją zieloną przestrzeń

Jesteśmy miłośnikami estetycznego i funkcjonalnego designu we wnętrzach i nie tylko. Rośliny to nasza pasja i uwielbiamy łączyć ją z projektowaniem pięknych, a zarazem praktycznych przestrzeni. Nasz team tworzą kreatywni projektanci, architekci zieleni i serwisanci. Każdy z nas wnosi do zespołu różnorodne kompetencje, dzięki czemu uzupełniamy się w 100%.

Możesz mieć nas na półce w domu

Uwielbiamy dzielić się naszą pasją na różne sposoby i właśnie dlatego wydaliśmy książkę!

W czasach ciągłych przeprowadzek własna roślina staje się symbolem domu. Nasza pozycja to nie tylko przewodnik po uprawie różnych gatunków, ale też poradnik wnętrzarski, który przybliży Ci ideę biophilic design.

Mówią o nas:

8 lat

doświadczenia w branży

ponad 70

zrealizowanych projektów

100%

zaangażowania i pasji

Zobacz nasze roślinne aranżacje

Zainspiruj się

Zobacz nasze roślinne aranżacje

Zainspiruj się

Współpracuj z liderami w branży roślinnych aranżacji wnętrz

Potrzebujesz zazielenić biuro, inwestycję lub inną nieruchomość? Szukasz doświadczonego zespołu, który Ci w tym pomoże? A może masz już projekt, ale nie wiesz jak zabrać się za jego realizację?

Wypełnij formularz kontaktowy lub umów się na bezpłatną konsultację tutaj!