jak pakujemy rośliny

jak pakujemy rośliny

dziś uchylamy rąbka tajemnicy i zapraszamy Was do naszego działu wysyłania zamówień. przekonajcie się sami, że zamawianie roślin nie tylko jest bezpieczne, ale i ekologiczne! no to zaczynamy...

najpierw kompletujemy zamówienie, buszując pośród półek naszego magazynu. sposób pakowania pokażemy Wam na przykładzie cudnej hoi 'krimson queen'.

kolejnym krokiem jest zabezpieczenie przed wysypaniem się ziemi w doniczce. używamy do tego papieru oraz taśmy papierowej, które świetnie chronią roślinę i jej korzenie. następnie zaklejoną roślinkę zawijamy w papier tworząc pewnego rodzaju rulon.

czas na wypełniacz... te papierowe serpentyny to nic innego jak papierowe ścinki od naszych sąsiadów drukarzy. zawsze trafiały do kosza, ale my dajemy im drugie życie, używając ich jako amortyzacji do naszych paczek. 

jeszcze tylko mały gadżet i można zaklejać – oczywiście papierową taśmą!

różowa etykieta, ważne oznaczenia i tak bezpiecznie zapakowana paczka ląduje w rękach naszego kuriera Krzysia!

jeśli marzysz więc o filodendronach, alokazjach, hojach czy innych gatunkach z naszego sklepu, ale nie po drodze Ci Wrocław, złóż zamówienie i przekonaj się sam, że dla naszych roślin kilometry to żaden problem!