dostarczymy

ROŚLINY DO
TWOJEGO BIURA

CO DAJE NAM OTACZANIE SIĘ ROŚLINAMI?

✔️ Zwiększenie produktywności o 15%. Otaczanie się zielenią pomaga w skupieniu i rozwijaniu wyobraźni.

✔️ Redukcja stresu nawet o 40%. W roślinnych wnętrzach łatwiej też o chwilę odpoczynku i ukojenie nerwów, a zielony pierwiastek zdecydowanie zmniejsza poziom stresu.

✔️ Wygłuszanie hałasów. Zielone ściany, czy duże rośliny doskonale wygłuszają przestrzeń, dodając jej przytulności, co może okazać się szczególnie przydatne w open space’ach. 

USŁUGA ZAZIELENIANIA

PROJEKT – REALIZACJA – SERIWS

Możesz wybrać pojedynczą usługę dostosowaną do Twoich potrzeb albo zdecydować się na pełen pakiet i zlecić nam kompleksową odmianę wnętrza od projektu po regularną opiekę nad roślinami - profesjonalną cykliczną, pielęgnację oraz podlewanie. 

jak wygląda

Proces projektowy

KROK 1: OTRZYMANIE ZAPYTANIA

KROK 2: KONSULTACJA / WIZJA LOKALNA 

KROK 3: PROJEKT

KROK 4: REALIZACJA 

KROK 5: SERWIS*

5 kroków jak dobieramy

ROŚLINY DO BIURA

KROK 1: Proces rozpoczyna się od otrzymania Twojego zapytania z krótkim opisem przestrzeni, która potrzebuje zazielenienia. Określ w nim lokalizację, prześlij zdjęcia, które Cię zainspirowały albo rysunki techniczne przekazane przez architekta czy architekta wnętrz - im więcej różnorodnych informacji, tym łatwiej będzie nam wystartować z zielonym projektem. Aby ułatwić proces, najlepiej jeśli w zapytaniu określisz także swój budżet.

KROK 2: Przystępujemy do dalszych kroków. Jeśli Twoje wnętrze mieści się we Wrocławiu lub okolicach, przeprowadzimy w nim wizję lokalną oraz bezpłatną konsultację, aby poznać Twoje oczekiwania. Być może w Twojej przestrzeni są już jakieś rośliny - wtedy wykonamy inwentaryzację istniejącej zieleni, aby wkomponować ją w Twoją przyszłą biurową dżunglę. Bez obaw - jeżeli Twoje biuro znajduje się w innej lokalizacji, cały proces przeprowadzimy on-line, wykorzystując dostępne narzędzia.

KROK 3: Gdy uzyskamy już wszystkie potrzebne informacje, analizujemy zgromadzone materiały i zaczynamy pracę nad projektem dla Ciebie. Będzie on obejmował dobór donic / akcesoriów / dekoracji, selekcję gatunków roślin dostosowanych do orientacji wnętrza i rozmieszczenie wszystkich elementów. Stworzymy również poglądowe wizualizacje, abyś zobaczył/a, jak będzie wyglądała Twoja przestrzeń w nowej, zielonej odsłonie. 

KROK 4: Po przesłaniu do Ciebie naszego projektu przychodzi czas na drobne poprawki. Chcemy ten proces przeprowadzić razem z Tobą! Jesteśmy elastyczne w kwestii niewielkich zmian, które być może będziesz chciał/a wprowadzić, aby jak najlepiej dostosować koncepcję do Twoich oczekiwań. Jeśli zdecydujesz się na realizację, otrzymasz również szczegółowy kosztorys z wyszczególnionymi elementami aranżacji, a my zajmiemy się całą resztą, czyli “zieloną robotą”.

KROK 5: Po zakończonej realizacji przekazujemy Ci manual samodzielnej pielęgnacji z opisem jak postępować z roślinami. Na początku opieka może być dla Ciebie wyzwaniem, ale bez obaw - zawsze możesz liczyć na konsultację i naszą poradę. Jeśli wiesz, że w Twoim zespole nikt nie będzie pamiętał o regularnym nawadnianiu roślin, możesz oddać opiekę nad zielenią w nasze ręce. Otrzymasz wtedy od nas wycenę serwisu pielęgnacyjnego, a my raz w tygodniu będziemy odwiedzać Twoje biuro i doglądać roślin.

dlaczego my?

Nasz roślinny projekt rozpoczęłyśmy w 2016 roku i od tego czasu aktywnie działamy w obszarze aranżacji wnętrz zielenią. Ukwiecamy biura, przestrzenie komercyjne, restauracje, mieszkania prywatne, domy, balkony i tarasy. Na swoim koncie mamy już mnóstwo rozmaitych realizacji i idziemy po więcej! Jesteśmy również autorkami książki “Projekt Rośliny”, która przybliża świat roślin doniczkowych wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć swoją zieloną przygodę.

poznaj nas!

KIM JESTEŚMY?

Lubimy design i funkcjonalność, dlatego w naszych projektach staramy się kierować myślą form follow function, czyli w dosłownym tłumaczeniu “funkcja podąża za formą”. Skupiamy się nie tylko na czynnikach, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin, ale także na praktycznych rozwiązaniach aranżacyjnych. To bardzo istotne, zwłaszcza w miejscach, w których pracuje kilkaset osób, a każda z nich powinna mieć zapewnione komfortowe warunki.

Nasz zespół budują ludzie z pasją do zieleni i projektowania. Połączenie wizji, wyczucia estetyki i stylu sprawia, że wychodzimy poza szablony, traktując każdą aranżację indywidualnie, jako nowe wyzwanie. Umiejętności i doświadczenie pozwalają nam z sukcesem rozwiązywać projektowe problemy, natomiast dzięki wyobraźni, uważności i dokładności dbamy zarówno o każdy detal, jak i o przyszłość naszych projektów. Oto my!

Masz więcej pytań?

napisz do nas na realizacje@projektrosliny.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.