PLANT MAMA DAY, czyli roślinny Dzień Mamy

„rośliny to nowe dzieci” – nie da się ukryć, że miłość do roślin pochłonęła część z nas bez reszty. kolorowe konewki i urocze osłonki – dbanie o zielone maleństwa wykroczyło już dawno poza podstawową pielęgnację i ich nawadnianie. nas ten trend cieszy. głęboko wierzymy, że zielone przestrzenie wpływają dobrze na nasze głowy i samopoczucie. przy okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Mamy poczułyśmy, że nas – plant mamas - jest coraz więcej!


roślinny dzień mamy

pandemiczne miesiące pozwoliły nam skupić się bardziej na naszych domach. zrozumieliśmy, jak ważne są detale – również, a może przede wszystkim te zielone. nasze domy wypełniły bujne okazy – małe i duże. to pewne, że rośliny wyczuwają nasze uczucia i są gotowe je odwzajemnić! troska i czas, jakimi plant mamas obdarzają swoje maleństwa procentuje. bacznie podglądamy Wasze profile na Instagramie i za każdym razem cieszymy się, gdy pokazujecie nam proces, jaki przechodzą Wasze roślinki – od zielonych maluchów do bujnych okazów. jak w rodzicielstwie, część rzeczy działa bardzo intuicyjnie, a inne kwestie wymagają edukacji. o Waszą intuicje i dobre chęci się nie martwimy. mamy za to wieści, które ucieszą wszystkie plant mamas - nasza książka znów jest dostępna! znajdziecie tam podstawową wiedzę odnośnie pielęgnacji Waszych zielonych dzieci, która pomoże Wam jeszcze lepiej się o nie zatroszczyć. jedno jest pewne – odwzajemnią to zaangażowanie!

PLANT MAMA DAY

skoro już mowa o Dniu Mamy, nie możemy przepuścić świętowania! nie musimy chyba dodawać, że obowiązkowo w domowej, zielonej dżungli. wśród pomysłów na celebracje mamy jeden, który może Wam się szczególnie spodobać – specjalny kod rabatowy! możecie wykorzystać go przy zakupie naszych roślin, które uszczęśliwią prawdziwą plant mama. alokazja, filodendron, ceropegia – każde z tych maleństw będziecie mogli kupić taniej, a obiecany kod pojawi się już wkrótce na Waszych skrzynkach mailowych. tak, tak - będzie dostępny dla subskrybentów naszego newslettera. jeśli jeszcze nie ma cię na liście - nie ma na co czekać! 

dołącz do naszego newslettera!

część z nas, miłość do roślin wyniosła właśnie z domu. my same z zachwytem podpatrujemy okazy wyhodowane przez nasze mamy. piękne monstery, puszyste paprotki i wyrośnięte syngonia - zielona miłość bywa zaraźliwa. niech one także celebrują plant mama day razem z nami! już niebawem na naszym instagramowym stories pojawi się prezentownik, który przygotowałyśmy specjalnie dla tych najbardziej niezdecydowanych.

rodzicielstwo – także to w zielonym wydaniu, miewa swoje wzloty i upadki.  Dlatego tym bardziej zachęcamy Was do celebrowania tego wyjątkowego dnia! niezależnie czy pomyśleliście o swojej mamie, przyjaciółce, która słynie z zamiłowania do roślin czy o sobie samych – niech to będzie dzień docenienia. bo przecież jakoś prościej przeżyć wyzwania, jakie niesie za sobą pielęgnacja roślin, gdy na półce znajdzie się kolorowa konewka, prawda? 

autorka tekstu: Weronika Kwiatkowska @ladnezycie_com

Weronika Muszkieta